CZ EN

AVRAR

Aktuality

Projekt DigiS

V asociaci jsme vždy velmi rádi, když se naši členové věnují projektům, které přinášejí společnosti něco opravdu hodnotného.
11.3.2021
Projekt DigiS

V asociaci jsme vždy velmi rádi, když se naši členové věnují projektům, které přinášejí společnosti něco opravdu hodnotného. 

Příkladem je náš člen Czech VR Agency, který se podílí na realizaci projektu Erasmus+ pod vedením Hospodářské Komory ČR, která je v projektu leaderem.

Tento tříletý projekt s názvem “Bulding up a Digital Skills Alliance for the Enhancing of programming Competencies”, zkráceně “DigiS”, realizujeme spolu s dalšími 10 partnery z ČR a dalších evropských zemí, jako Lotyšsko, Slovensko, Španělsko a Rakousko.

Projekt je zaměřen na odborné vzdělávání v oblasti dronů a virtuální reality s cílem lépe připravit a přizpůsobit současné a budoucí generace na digitální transformaci.

V projektu je Czech VR Agency odborníkem v oblasti virtuální reality, jehož stěžejním úkolem je vyvinout výukovou platformu a moduly výukových lekcí zaměřených na virtuální realitu. Spolu s odborníky na drony, českým partnerem Robodrone, je Czech VR Agency odpovědná za celou technickou část tohoto projektu.

Výukové moduly jsou určeny pro studenty středních škol v zemích EU.

Více informací na oficiálních stránkách projektu: https://erasmusplus-digis.com/cs/digis-cs/ 

Hoříte pro stejnou věc?

Staňte se členy asociace

a nebo nám napište

podmínky členství
Databáze registrovaná u UOOU pod číslem 00076316 / 001.